Informacija gyventojams

KLIENTŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad visi UAB „Varėnos vandenys“ darbuotojai yra paskiepyti COVID-19 ligos vakcina, persirgę COVID-19 liga arba periodiškai pateikia pažymą ar neserga COVID-19 liga taip kaip to reikalauja LR Vyriausybės 1999 m. gegužės 7 d. nutarimo Nr. 544 „Dėl darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamosiomis ligomis, sąrašo, Darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, pasitikrinusiems ir (ar) periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija ir (ar) karantinas, sąrašo ir šių darbuotojų sveikatos tikrinimosi tvarkos patvirtinimo“ nuostatos.

Atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu bus privaloma dėvėti medicininę veido kaukę arba respiratorių, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės), bei laikytis kitų saugos ir sveikatos reikalavimų. Reikalavimas dėvėti kaukes netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojame dėvėti veido skydelį).

Įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą. Laukiant konsultacijos, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metro atstumo nuo kito asmens. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.

Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami nesilankys įmonėje, o iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.

Rekomenduojame iškilusius klausimus spręsti nuotoliniu būdu ir į bendrovę atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina. Visais klausimais galite kreiptis nurodytais kontaktais:

  • - Administratorė (gedimų registravimas, nuotekų ištraukimas ir kiti klausimai) – tel. 8 310 31663;

  • - sutarčių sudarymo, apskaitos prietaisų ir atsiskaitymo klausimai – tel. 8 310 31673;

  • - techninės prisijungimo sąlygos ir projektų derinimas – tel. 8 675 19019;

  • - topografinių nuotraukų derinimas – tel. 8 310 31664.

Kviečiame užsisakyti sąskaitas elektroniniu paštu. Rašykite mums adresu lina@varenosvandenys.lt, nurodykite abonento kodą ir elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti sąskaitą.

UAB „Varėnos vandenys“ administracija